Výstavy, besedy a koncerty od r. 1974

IMAGE:
Herec Bořivoj Navrátil recituje při slavnostním zahájení provozu lapidária dne 6. července 2009

Abecední seznam vystavujících na Šolcově statku

Níže uvedená tabulka přináší abecední seznam výtvarníků (případně pořadatelů výstav či sběratelů výtvarného umění), kteří na Šolcově statku vystavovali od roku 1974 do současnosti.

Poř.č.

Jméno výtvarníka / pořadatele výstavy / sběratele

Termín konání výstavy

Název / druh výstavy

1.

Adla Zdeněk

červen 1975

knihy, kresby, ilustrace

 

Albatros nakladatelství

3.7. – 20.7. 1991

Čtyři z Albatrosu (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

 

Albatros nakladatelství

1.7. –31.7. 1986

Čtyři z Albatrosu (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

 

Albatros nakladatelství

1.7. – 18.7. 1981

Čtyři z Albatrosu po pěti letech (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

 

Anderle Jiří

11.8. – 7.9. 1990

 

 

Antonová Alena

1.7.–14.7.2007

výstava volné a drobné grafiky

 

Antonová Alena

1.5. – 30.6.2014

obrazy

 

Barták Mirek

13.6. –30.6. 1986

kresby

 

Bartůšek Jan

4.7. — 16.7. 1978

fotografie

 

Bartůšková Ludmila

2.6.–1.7. 2001

Obrázky s paličkovanou krajkou

 

Bauer Milan

1.5.–31.5.2013

grafika

 

Bauch Jan

květen 1981

kresby

 

Bavor Josef

říjen 1985

obrazy  z let 1980–1985

 

Bavor Josef

4.11.–18.11. 1979

obrazy, plastiky

 

Bednářová Eva

červenec 1979

ilustrace

 

Bělocvětov Andrej

1.6. – 12.6. 1986

obrazy, ilustrace, grafika

 

Beneš Karel

13.4. – 3.5. 1984

ilustrace, grafika

 

Benešová Daniela

3.7. –19.7. 1985

 

 

Berková Dagmar

červenec 1980

ilustrace

20.

Blažek Jiří

6.5. –26.5. 1988

knižní grafika

 

Born Adolf

září 1977

 

 

Born Adolf

9.7.-28.8.2015

grafika

 

Borovský Bořivoj

17.9.–31.10. 2011

obrazy, kresby

 

Bouda Cyril

17.5. – 11.6. 1976

kresby, grafika

 

Bouda Jiří

20.8.–30.9.2005

100 let železnice Mladá Boleslav – Sobotka (barevné litografie)

 

Bouda Jiří

14.5.–10.6. 1994

 

 

Bouda Jiří

4.5. – 1.6. 1984

ilustrace, grafika

 

Boudová Jana

13.8. – 9.9. 1988

grafika

 

Boudovi Cyril, Jiří, Jana, Martin

29.5.–5.7. 2011

 

 

Brodská Vladimíra

2.7.–27.7. 2001

Vánoce v Šolcově statku (vánoční ozdoby)

 

Brück Jicchak Kurt

1.5.-30.6.2017

Výlet na Masadu - kresby

 

Brun Robert

29.9. – 20.10. 1989

grafika

 

Brunovský Albín

září – říjen 1985

grafika

 

Bujárek Vladimír

červen 1995

 

 

Bureš Miloslav

31.8.-31.10.2015

fotografie

 

Cimbálník Jaromír

14.11. –28.11. 1982

obrazy

 

Cinybulk Vojtěch

8.6.–29.6. 1996

 

 

Cinybulk Vojtěch

28.9. – 12.10. 1984

drobná grafika

 

Cita Jaroslav

duben – květen 1988

kreslený humor

40.

Čechová Olga

srpen – září 1978

ilustrace, grafika

 

Černík Milan

4.11.–18.11. 1979

obrazy, plastiky

 

Černošek Jan

10.7.–7.8. 1993

kresby

 

Černý Jan

září 1985

 

 

Dajč Jaroslav

22.7. – 11.8. 1988

grafika, kresby

 

Didelyté Gražina

listopad 1983

grafika

 

Dolenský Přemysl

8.5.–10.5. 1998

Sobotecké motivy (k 500. výročí povýšení Sobotky na město)

 

Dolenský Přemysl

27.8.-31.10.2017

Krajinou, již jsem měl rád – obrazy a kresby

 

Dubay Orest

červen – červenec 1987

grafika

 

Dvořák František

srpen 1982

obrazy, kresby, koláže

 

Felix Karol

14.4. –10.5. 1990

grafika

 

Feng Li Siao

10.9.–30.9. 1994

 

 

Feyfar Zdenko

5.7.–7.7. 1994

Krkonoše

 

Fixl Jiří

7.7. – 24.7. 1987

Pel-mel

 

Franzová Olga

11.9. – 2.10. 1987

ilustrace

 

Gaudaen Gérard

20.10. – 11.12. 1990

grafika

 

Gažovič Vladimír

říjen 1980

 

 

Gebauer Kurt

4.7. – 31.10.2014

Lapidárně (sochy)

 

Gebauer Kurt

1.5. – 21.6.2015

Lapidárně (sochy)

 

Gola Zdeněk

25.5.–1.7.2002

Kaskády (monotyp a dekalk)

60.

Grečner Dušan

8.10. – 5.11. 1982

 

 

Grunt Luboš

7.9. – 20.9. 1990

ilustrace

 

Hamsík Mojmír

17.8.–28.9. 1996

grafika

 

Havlíčková Daniela

5.9.–30.10. 2009

grafika

 

Havlíčková Daniela

6.5.–24.5.2002

grafika – výstava k nedožitým narozeninám grafičky (18. 4. 1946 – 21. 7. 1999).

 

Havlíčková Daniela

červenec-srpen 1979

grafika

 

Hlavatý Pavel

22.7.–25.8. 1995

grafika

 

Hodík Jaroslav

24.8.–31.10. 2013

fotografie

 

Hodík Jaroslav

26.6. – 5.7. 1978

fotografie

 

Hollar SČUG

6.8.–10.9. 1994

grafika

 

Hollar SČUG

7.8.–29.8. 1993

grafika

 

Holý Stanislav

květen–červen 1978

 

 

Hořánek Jaroslav

červenec 1982

grafika

 

Houra Miroslav

30.6.–20.7. 1996

 

 

Houra Miroslav

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Houra Miroslav

8.7.–4.8. 1994

 

 

Houra Miroslav

červenec 1983

 

 

Hrdlička Otakar

13.6.–6.7. 1999

výstava fotografií (zahájil Radek Sál)

 

Hynková Milada
Houra Miroslav

29.6.–30.7. 1997

Tapiserie – Aradecor
Grafika – ex libris

 

Cheben Jaroslav

8.8.–29.8. 1976

kresby, grafika

80.

Jágr Miloslav

22.4. – květen 1977

ilustrace

 

Janáček Zbyněk

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Jandová Ludmila

7.7.–24.8.2012

Grafika (duchovní náměty)

 

Janků Miloslav

srpen 1986

obrazy

 

Jarkovská Marie

22.9. – 20.10. 1990

krajky

 

Jegorov Vjačeslav N.

listopad 1987

grafika, kresby

 

Jelínková-Tenorová Marta

20.8.–16.9.2011

Provence – má láska (fotografie, kresby)

 

Jilemnický Ivan

září 1980

plastiky – na zahradě statku

 

Jíra Josef

7.7.–24.7. 1999

 

 

Jíra Josef

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Jíra Josef

6.7.–10.7. 1993

grafické listy

 

Jíra Josef

červenec 1980

 

 

Jírová Markéta

23.7. – 18.8. 1989

kresby

 

Jírů Čestmír

8.5.–8.6. 1996

 

 

Junek Václav

říjen 1975

Moře, lodě, dobrodružství

 

Kábrt Josef

18.7. – srpen 1981

obrazy a kresby

 

Kaifosz Jiří

22.8. – září 1980

plastiky

 

Kaiser Jaroslav

21.4. – 12.5. 1989

grafika

 

Kaiser Jaroslav

duben 1979

grafika

 

Kalašnikov Anatolij Ivanovič

24.9. – 10.10. 1976

ex libris, grafika, známky, ilustrace

100.

Kállay Dušan

9.10. – 6.11. 1981

 

 

Kalousek Jiří

září–říjen 1979

ilustrace

 

Kaprál Karel

srpen-září 1977

fotografie

 

Kaprasová Ludmila

1.8.–5.9. 1992

Textilní reliéf

 

Karpaš Roman

24.7.–14.8. 1999

grafika

 

Kasalová Jana

16.8. – 25.9. 1986

 

 

Kašpar Ladislav J.

4.8. – 31.8. 1974

grafika

 

Kavan Jan

5.7.–25.7. 2009

Opět - grafika

 

Kavan Jan

červenec 1976

grafika

 

Kavan Petr

6.7. - 30.10.2009

sochy

 

Kavan Petr

1.5. – 31.10.2010

sochy

 

Kavan Petr

1.5. – 27.6.2011

sochy

 

Kavanová Stanislava

červenec 1976

plastiky

 

Kavanová Stanislava

5.7.–25.7. 2009

Opět – Sochy

 

Kerda Zdeněk

20.7. –srpen 1985

kresby, grafika

 

Kestner Karel

1.5.–28.5.2010

Fotografie – “Podoby známé i neznámé”

 

Khunová Anna

2.10. –31.10. 1987

grafika

 

Kisarauskas Vincas

říjen – listopad 1986

grafika, ex libris

 

Klápště Jaroslav

21.8.–11.10. 1998

grafika

 

Klápště Jaroslav

srpen 1983

grafika

120.

Knobloch Bohuslav

18.8. – 6.9. 1984

grafika

 

Komárek Vladimír

3.7.–23.7. 1998

Poslední večeře

 

Komárek Vladimír

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Komárek Vladimír

17.6. – 4.7. 1988

drobná grafika

 

Komárek Vladimír

duben 1978

grafika a exlibris

 

Kopecký Vladimír

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Kotrba Emil

18.7. — 24.8. 1977

barevné litografie

 

Kovařík Jindřich

červen 1978

ilustrace

 

Krásl Jiří

květen – červen 1987

ilustrace

 

Krausová Kateřina

4.7.–30.7.2005

obrazy

 

Kubíček Jan

30.6. – 20.7. 1984

ilustrace

 

Kudělka Michal

srpen – září 1979

obrazy

 

Kudělka Zdeněk

17.5. –červen 1985

 

 

Kudělka Zdeněk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

 

Kudláček Jan

září 1978

ilustrace

 

Kuklík Ladislav

říjen 1983

grafika

 

Kulekov Penčo

2.11. – 23.11. 1984

grafika

 

Kulhánek Oldřich

29.5.–6.7. 2010

grafika

 

Kulhánek Oldřich

11.6. – červen 1977

grafika

 

Kurov Valerij Pavlovič

5.11. – 14.11. 1982

grafika

140.

Kuzminskis Jonas

červen 1975

 

 

Laufrová Alena

3.7.–9.7.2006

Portréty – grafika

 

Laufrová Alena

červen 1985

 

 

Lhoták Kamil

září–říjen 1981

grafika

 

Lhotákovi Renata a Martin

1.6. – 29.6. 1984

fotografie a hračky

 

Liesler Josef

21.7. – 17.8. 1984

grafika

 

Ljukšin Jurij K.

20.10. – 31.10. 1989

 

 

Lysková Jolanta

9.9. – 7.10. 1988

ilustrace

 

Macková Anna

duben 1987

grafika

 

Majer Antonín

25.8.–28.10.2012

Grafika a malba nejen z Českého ráje

 

Málková-Vimrová Alena

červenec 1982

obrazy

 

Maňásek Luděk

30.4. – 20.5. 1982

grafika

 

Marčík Zdeněk

8.5. – 30.6. 2016

obrazy

 

Martiníková Blažena

21.8. – 31.10.2016

keramika

 

Matouš Miroslav

1.6.-18.6. 1990

kresby, grafika

 

Matoušová Vlasta

30.7.–19.8.2005

grafika

 

Matuška Pavel

květen 1987

kreslený humor

 

Mečev Mjud M.

4.11. – 16.11. 1988

grafika

 

Melan Petr

19.8. – 6.9. 1989

grafika

 

Mézl Zdeněk

12.6.–6.7. 1993

ilustrace

160.

Mézl Zdeněk

23.8.-31.10.2014

grafika

 

Michal Rastislav

srpen – září 1985

grafika

 

Minář Karel

červen-červenec 1979

grafika

 

Minka Petr

26.7.–4.9. 2009

Grafika a ex libris

 

Minka Petr

2.7.-25.8.2017

Malba, kresba, grafika a ilustrace

 

Mlčoch Zdeněk

2.7.–16.8.2002

obrazy, grafika

 

Mlčoch Zdeněk

1.8.–30.9. 1997

 

 

Mlčoch Zdeněk

květen 1986

100. výstava na Šolcově statku

 

Mlčoch Zdeněk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

 

Mlčoch Zdeněk

duben – květen 1975

 

 

Mosijčuk Anatolij Mefodijevič

říjen–listopad 1978

grafika

 

Mrázková Daisy

září 1983

 

 

Mrkáček Zdeněk

1.5.–4.7. 2009

Duše českého ráje (fotografie)

 

Musatová Nora

27.5. – 4.7. 1988

kresby a obrazy

 

Němec Josef

17.6. – 5.7. 1983

obrazy z filmů

 

Nievaldová Alena

11.5. –31.5. 1990

ilustrace, grafika

 

Nováková Marta

1.6. – 29.6. 1984

fotografie
hračky

 

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

1.5.–8.6. 2012

Les, lov a myslivost v grafice

 

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

6.7.–29.7. 2011

Šolcův statek v obrazech a dokumentech 1811–2011

 

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

1.5.–28.5. 2011

Včela a hmyz v grafice

180.

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

7.7.–31.7. 2010

Máchovské motivy v drobné grafice

 

Ondreička Karol

říjen 1979

grafika a ilustrace

 

Pacák Jan Antonín

27.6.–1.8. 1992

 

 

Pacner Miroslav

25.7.–20.8. 1998

 

 

Pacovská Květa

29.5.– červen 1980

ilustrace, grafika

 

Paleček Josef

září1977

kresby a ilustrace

 

Panev Petr

9.5.–23.5. 1999

Šrot art II (svařované objekty, koláže, obrazy)

 

Patočka Franta

11.6.–4.7. 1994

 

 

Pavalová Olga

27.5. – 17.6. 1983

 

 

Pecová Věra

31.7.–30.9.2004

obrazy a práce na papíře

 

Peterka František

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

 

Pileček Jindřich

červen 1982

grafika

 

Plocek Vilém

21.8.–31.10. 2010

kresby a obrazy

 

Plocek Vilém

1.8. – 21.8. 1980

kresby a obrazy

 

Pokorný Václav

23.5.–12.6. 1999

Grafika jinak

 

Pokorný Václav

30.5.–2.7. 1998

portréty

 

Pokorný Václav

5.9.–30.9. 1992

 

 

Radová Šárka

3.7. – 31.10.2011

sochy

 

Radová Šárka

1.5. – 24.6.2012

sochy

 

Rappensbergerová-
-Jankovičková Naďa

12.10. – 2.11. 1984

slovenská grafika a ilustrace

200.

Ratner German

květen 1985

grafika

 

Reynek Bohuslav

1.7.–6.7.2012

grafika

 

Roule Sergej

červenec-srpen 1979

plastiky

 

Rozsypalová Zuzana

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

 

Rumanský Igor

říjen-listopad 1980

grafika

 

Rykr Václav

23.6. – 3.7. 1989

kresby a drobná grafika

 

Ryvolová Karla

2.6. – 21.6. 1989

grafika

 

Řehák Zdeněk

3.7.–26.7.2013

Nezbedná grafika — humor na exlibris

 

Safír Marcel

9.4. – 30.4. 1982

fotografie

 

Samohelová Helena

5.7. - 31.10.2015

Keramická plastika

 

Samsinak Chuck

27.8.–18.10.1999

umělecké fotografie

 

Samšiňák Jan

květen-červen 1979

fotografie

 

Sehnal Jiří

19.6. – 1.7. 1981

plastiky

 

Scheybal Josef Václav

4.7.–29.7. 2000

Drobné maličkosti (drobné památky a detaily lidového keramického, kamenického a tesařského umění v Č. ráji)

 

Sigmundová Jana

12.9. –září 1980

ilustrace

 

Sivko Václav

24.4. — 14.5. 1978

grafika

 

Slíva Jiří

15.4. – 6.5. 1983

 

 

Sobotka Ivan

19.8.–12.9.2000

výstava obrazů

 

Sobotka Jakub

23.8.–30.9.2003

Krajina černobílé fotografie

 

Sobotka Karel

23.8.–30.9.2003

skleněné foukané figurky,

220.

Solovjev Jan

28.7.–24.8. 2001

obrazy, grafika

 

Solovjevová Jaroslava

2.8.–22.8.2003

grafika

 

Solovjevová Jaroslava

29.7.–18.8. 2000

Paříž: oleje (obrazy a grafika)

 

Srb Martin

1.8.–20.8. 2010

rytina

 

Staub Heribert Maria

1.5. – 31.10.2016

sochy

 

Stehlík Ctirad

26.9. –říjen 1986

grafika

 

Stehlík Ladislav

září-říjen 1974

 

 

Suchánek Vladimír

červen 1979

grafika

 

Sukdolák Pavel

22.7. – 10.8. 1990

grafika

 

Sůra Jaroslav

26.8.–20.9. 1995

grafika

 

Svolinský Karel

duben-květen 1976

 

 

Šafář Karel

červenec 1975

grafika

 

Šafr Jaroslav

1.7. – 31.10.2012

sochy

 

Šafr Jaroslav

1.5. – 18.6.2012

sochy

 

Šalamoun Jiří

1.6.–2.7.2013

grafika

 

Šalamounová Eva Natus

20.5. – červen 1982

ilustrace

 

Šámal Jaroslav

10.9. – 7.10. 1982

obrazy

 

Šámal Jaroslav

3.7. – 19.8. 2016

obrazy a grafiky

 

Ščigol Michail

4.7.–1.8.2003

Tristan a Isolda (obrazy)

 

Ščigol Michail

20.7.–16.8. 1996

Ateliér – z černobílého soukromí

240.

Šechtlová Marie M.

22.8. – září 1980

kresby a grafika

 

Šerých Jaroslav

15.8. – 10.9. 1987

litografie

 

Ševčík Lumír

5.7. – červenec 1983

ilustrace

 

Ševčík Lumír

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

 

Ševčík Václav

17.8.–30.9.2002

Knižní a propagační grafika, ex libris, pozvánky a P.F.

 

Šik Vlastimil

25.7. – 14.8. 1987

obrazy

 

Šindelář Lumír

25.4. – květen 1987

kresby

 

Šindler Jiří

30.7.–19.8.

obrazy

 

Šindler Jiří

11.5. – 1.6. 1991

Obrazy života a světa

 

Škoda Matěj

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

 

Šmíd Ivan

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

 

Šmíd Ivan

3.7.–30.7.2004

Konečně doma?

 

Špála Václav

srpen – září 1975

 

 

Štanclová Kamila

9.10. – 6.11. 1981

 

 

Štrba Gabriel ml.

17.8. – 31.8. 1991

grafika

 

Šturma Petr

1.5. – 30.6.2014

sochy

 

Táborská-
-Kabátová Zdeňka

6.5. – 27.5. 1983

ilustrace

 

Těrechov Jevgenij Vasiljevič

listopad 1981

 

 

Tesař Vladimír

19.6. – 4.7. 1990

 

 

Tichanovič J. N.

1.7. – 7.7. 1974

grafika

260.

Troup Miroslav

květen 1979

ilustrace

 

Uiberlay Jaroslav

4.4.–29.5. 1980

kresby

 

Upitis Peteris

listopad 1980

grafika

 

Urban Petr

4.7. – 20.7. 1989

ilustrace

 

Vacek Jaroslav

1.5. – 31.10.2017

sochy

 

Vacková Jana

1.7. – 22.8.2014

Radostné dny (grafika, kresby)

 

Vácha Pavel

srpen 1981

fotografie

 

Věrcholancev Michajl Michajlovič

5.11. – 14.11. 1982

grafika

 

Vik Karel

27.7.–23.8. 2013

grafika, kresby

 

Vilhemová Lenka

7.10. – 30.10. 1988

grafika

 

Vimr Luděk

7.9. – 27.9. 1984

ilustrace

 

Vimr Luděk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

 

Vimr Vladimír

5.7. – 21.7. 1988

obrazy a ilustrace

 

Vlasáková Eva

24.5.–29.6. 1997

grafika/artist book

 

Vlastenecko-dobročinná obec baráčníků pro Sobotku a okolí

1.5.-29.5.2015

národní kroje a baráčnické symboly

 

Vojtová Lenka

4.9.–30.9. 1993

grafika

 

Volf Honza

25.8.–30.9. 2001

Honza Volf, co neumí hrát golf – plakát, obrazy, grafika

 

Voříšková Hana

30.5.-8.7.2015

„Panáčkové“ - kresba, malba, knížky

 

Vybíralová Lenka

12.5. – 2.6. 1989

ilustrace

 

Wágnerová Denisa

9.9. – 29.9. 1989

ilustrace

280.

Weidenhaus Elfriede

20.7.–16.8. 1991

grafika

 

Winter – Neprakta Jiří

duben 1985

kresby

 

Zamazalová Jana

24.6.–3.7. 2000

Keramické objekty

 

Zápal Jaromír

květen – červen 1977

Maličkosti dobré míry

 

Zoubek Olbram

30.6. – 31.10.2013

sochy

 

ZŠ Sobotka

9.6.–1.7. 2012

Sobotečtí žáci tvoří — kresby, keramika

 

ZŠ Sobotka

26.4.–25.6.2003

výstava výtvarných prací

 

ZŠ Sobotka

12.5.–1.6. 2001

keramika

 

ZŠ Sobotka

duben 1979

30. výročí pionýrské organizace

 

ZUŠ Nová Paka

26.5.–24.6. 2000

Česká krajina

 

Žbánek Jan

4.7. – 22.7. 1990

obrazy

 

Ženatá Kamila

1.6. – 3.7. 1991

grafika

292.

-

18. – 27.11.1988

Až se zima zeptá – lidové vánoční ozdoby


Abecední přehled doposud uskutečněných besed s osobnostmi

 Poř.č.

Jméno hosta

Obor působnosti

Datum konání besedy

1.

Bílek Karol

historik

28. 7. 2013

2.

Bohdalová Jiřina

herečka

20. 8. 2017

3.

Brodská Tereza

herečka

14. 7. 2013

4.

Dousková Irena

spisovatelka

1. 7. 2017

5.

Dvořák Josef

herec

27. 7. 2014

6.

Kejmar Miroslav

trumpetista České filharmonie

18. 9. 2010

7.

Kubů Jaromír

kastelán hradu Karlštejn

24. 7. 2016

8.

Maciuchová Hana

herečka

22. 7. 2012

9.

Ruml Matouš

herec

11. 9. 2016

10.

Slováček Felix

hudebník

4. 8. 2013

11.

Stašová Simona

herečka

20. 8. 2017

12.

Strejček Alfred

herec, recitátor

2. 8. 2015

13.

Suchánek Jaroslav

sportovní komentátor

9. 9. 2012

14.

Suchánek Michal

herec

11. 9. 2011

15.

Šedivý Jaroslav

bývalý ministr zahraničí

19. 7. 2015

16.

Šmoldas Ivo

spisovatel, básník, překladatel, moderátor

23. 7. 2017

17.

Špaček Ladislav

tiskový mluvčí Václava Havla

28. 8. 2011

18.

Vávra David

herec a architekt

13. 7. 2014

19.

Vodňanský Jan

herec, textař, zpěvák, spisovatel

24. 9. 2016

20.

Vránová Gabriela

herečka

16. 8. 2014

21.

Zindulka Stanislav

herec

17. 9. 2017

 

Chronologický přehled koncertů

Poř.č.

Název koncertu

Jméno hudebníka n. hudebního tělesa

Datum koncertu

1.

Koncert k poctě Karla IV.

Musica Bohemica Viva (soubor Jaroslava Krčka)

30. 7. 2016

2.

Známé i neznámé české árie a písně aneb Z českých luhů a hájů

Karolína Žmolíková zpěv, Ludmila Juránková klavír

13. 8. 2017