Výstavy a besedy od r. 1974

IMAGE:
Herec Bořivoj Navrátil recituje při slavnostním zahájení provozu lapidária dne 6. července 2009

Abecední seznam vystavujících na Šolcově statku

Níže uvedená tabulka přináší abecední seznam výtvarníků (případně pořadatelů výstav či sběratelů výtvarného umění), kteří na Šolcově statku vystavovali od roku 1974 do současnosti.

Poř.č.

Jméno výtvarníka / pořadatele výstavy / sběratele

Termín konání výstavy

Název / druh výstavy

  1.  

Adla Zdeněk

červen 1975

knihy, kresby, ilustrace

  1.  

Albatros nakladatelství

3.7. – 20.7. 1991

Čtyři z Albatrosu (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

  1.  

Albatros nakladatelství

1.7. –31.7. 1986

Čtyři z Albatrosu (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

  1.  

Albatros nakladatelství

1.7. – 18.7. 1981

Čtyři z Albatrosu po pěti letech (Z. Kudělka, Z. Mlčoch, L. Ševčík, L. Vimr)

  1.  

Anderle Jiří

11.8. – 7.9. 1990

 

  1.  

Antonová Alena

1.7.–14.7.2007

výstava volné a drobné grafiky

  1.  

Antonová Alena

1.5. – 30.6.2014

obrazy

  1.  

Barták Mirek

13.6. –30.6. 1986

kresby

  1.  

Bartůšek Jan

4.7. — 16.7. 1978

fotografie

  1.  

Bartůšková Ludmila

2.6.–1.7. 2001

Obrázky s paličkovanou krajkou

  1.  

Bauer Milan

1.5.–31.5.2013

grafika

  1.  

Bauch Jan

květen 1981

kresby

  1.  

Bavor Josef

říjen 1985

obrazy  z let 1980–1985

  1.  

Bavor Josef

4.11.–18.11. 1979

obrazy, plastiky

  1.  

Bednářová Eva

červenec 1979

ilustrace

  1.  

Bělocvětov Andrej

1.6. – 12.6. 1986

obrazy, ilustrace, grafika

  1.  

Beneš Karel

13.4. – 3.5. 1984

ilustrace, grafika

  1.  

Benešová Daniela

3.7. –19.7. 1985

 

  1.  

Berková Dagmar

červenec 1980

ilustrace

  1.  

Blažek Jiří

6.5. –26.5. 1988

knižní grafika

  1.  

Born Adolf

září 1977

 

  1.  

Born Adolf

9.7.-28.8.2015

grafika

  1.  

Borovský Bořivoj

17.9.–31.10. 2011

obrazy, kresby

  1.  

Bouda Cyril

17.5. – 11.6. 1976

kresby, grafika

  1.  

Bouda Jiří

20.8.–30.9.2005

100 let železnice Mladá Boleslav – Sobotka (barevné litografie)

  1.  

Bouda Jiří

14.5.–10.6. 1994

 

  1.  

Bouda Jiří

4.5. – 1.6. 1984

ilustrace, grafika

  1.  

Boudová Jana

13.8. – 9.9. 1988

grafika

  1.  

Boudovi Cyril, Jiří, Jana, Martin

29.5.–5.7. 2011

 

  1.  

Brodská Vladimíra

2.7.–27.7. 2001

Vánoce v Šolcově statku (vánoční ozdoby)

  1.  

Brun Robert

29.9. – 20.10. 1989

grafika

  1.  

Brunovský Albín

září – říjen 1985

grafika

  1.  

Bujárek Vladimír

červen 1995

 

  1.  

Bureš Miloslav

31.8.-31.10.2015

fotografie

  1.  

Cimbálník Jaromír

14.11. –28.11. 1982

obrazy

  1.  

Cinybulk Vojtěch

8.6.–29.6. 1996

 

  1.  

Cinybulk Vojtěch

28.9. – 12.10. 1984

drobná grafika

  1.  

Cita Jaroslav

duben – květen 1988

kreslený humor

  1.  

Čechová Olga

srpen – září 1978

ilustrace, grafika

  1.  

Černík Milan

4.11.–18.11. 1979

obrazy, plastiky

  1.  

Černošek Jan

10.7.–7.8. 1993

kresby

  1.  

Černý Jan

září 1985

 

  1.  

Dajč Jaroslav

22.7. – 11.8. 1988

grafika, kresby

  1.  

Didelyté Gražina

listopad 1983

grafika

  1.  

Dolenský Přemysl

8.5.–10.5. 1998

Sobotecké motivy (k 500. výročí povýšení Sobotky na město)

  1.  

Dubay Orest

červen – červenec 1987

grafika

  1.  

Dvořák František

srpen 1982

obrazy, kresby, koláže

  1.  

Felix Karol

14.4. –10.5. 1990

grafika

  1.  

Feng Li Siao

10.9.–30.9. 1994

 

  1.  

Feyfar Zdenko

5.7.–7.7. 1994

Krkonoše

  1.  

Fixl Jiří

7.7. – 24.7. 1987

Pel-mel

  1.  

Franzová Olga

11.9. – 2.10. 1987

ilustrace

  1.  

Gaudaen Gérard

20.10. – 11.12. 1990

grafika

  1.  

Gažovič Vladimír

říjen 1980

 

  1.  

Gebauer Kurt

4.7. – 31.10.2014

Lapidárně (sochy)

  1.  

Gebauer Kurt

1.5. – 21.6.2015

Lapidárně (sochy)

  1.  

Gola Zdeněk

25.5.–1.7.2002

Kaskády (monotyp a dekalk)

  1.  

Grečner Dušan

8.10. – 5.11. 1982

 

  1.  

Grunt Luboš

7.9. – 20.9. 1990

ilustrace

  1.  

Hamsík Mojmír

17.8.–28.9. 1996

grafika

  1.  

Havlíčková Daniela

5.9.–30.10. 2009

grafika

  1.  

Havlíčková Daniela

6.5.–24.5.2002

grafika – výstava k nedožitým narozeninám grafičky (18. 4. 1946 – 21. 7. 1999).

  1.  

Havlíčková Daniela

červenec-srpen 1979

grafika

  1.  

Hlavatý Pavel

22.7.–25.8. 1995

grafika

  1.  

Hodík Jaroslav

24.8.–31.10. 2013

fotografie

  1.  

Hodík Jaroslav

26.6. – 5.7. 1978

fotografie

  1.  

Hollar SČUG

6.8.–10.9. 1994

grafika

  1.  

Hollar SČUG

7.8.–29.8. 1993

grafika

  1.  

Holý Stanislav

květen–červen 1978

 

  1.  

Hořánek Jaroslav

červenec 1982

grafika

  1.  

Houra Miroslav

30.6.–20.7. 1996

 

  1.  

Houra Miroslav

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Houra Miroslav

8.7.–4.8. 1994

 

  1.  

Houra Miroslav

červenec 1983

 

  1.  

Hrdlička Otakar

13.6.–6.7. 1999

výstava fotografií (zahájil Radek Sál)

  1.  

Hynková Milada
Houra Miroslav

29.6.–30.7. 1997

Tapiserie – Aradecor
Grafika – ex libris

  1.  

Cheben Jaroslav

8.8.–29.8. 1976

kresby, grafika

  1.  

Jágr Miloslav

22.4. – květen 1977

ilustrace

  1.  

Janáček Zbyněk

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Jandová Ludmila

7.7.–24.8.2012

Grafika (duchovní náměty)

  1.  

Janků Miloslav

srpen 1986

obrazy

  1.  

Jarkovská Marie

22.9. – 20.10. 1990

krajky

  1.  

Jegorov Vjačeslav N.

listopad 1987

grafika, kresby

  1.  

Jelínková-Tenorová Marta

20.8.–16.9.2011

Provence – má láska (fotografie, kresby)

  1.  

Jilemnický Ivan

září 1980

plastiky – na zahradě statku

  1.  

Jíra Josef

7.7.–24.7. 1999

 

  1.  

Jíra Josef

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Jíra Josef

6.7.–10.7. 1993

grafické listy

  1.  

Jíra Josef

červenec 1980

 

  1.  

Jírová Markéta

23.7. – 18.8. 1989

kresby

  1.  

Jírů Čestmír

8.5.–8.6. 1996

 

  1.  

Junek Václav

říjen 1975

Moře, lodě, dobrodružství

  1.  

Kábrt Josef

18.7. – srpen 1981

obrazy a kresby

  1.  

Kaifosz Jiří

22.8. – září 1980

plastiky

  1.  

Kaiser Jaroslav

21.4. – 12.5. 1989

grafika

  1.  

Kaiser Jaroslav

duben 1979

grafika

  1.  

Kalašnikov Anatolij Ivanovič

24.9. – 10.10. 1976

ex libris, grafika, známky, ilustrace

  1.  

Kállay Dušan

9.10. – 6.11. 1981

 

  1.  

Kalousek Jiří

září–říjen 1979

ilustrace

  1.  

Kaprál Karel

srpen-září 1977

fotografie

  1.  

Kaprasová Ludmila

1.8.–5.9. 1992

Textilní reliéf

  1.  

Karpaš Roman

24.7.–14.8. 1999

grafika

  1.  

Kasalová Jana

16.8. – 25.9. 1986

 

  1.  

Kašpar Ladislav J.

4.8. – 31.8. 1974

grafika

  1.  

Kavan Jan

5.7.–25.7. 2009

Opět - grafika

  1.  

Kavan Jan

červenec 1976

grafika

  1.  

Kavan Petr

6.7. - 30.10.2009

sochy

  1.  

Kavan Petr

1.5. – 31.10.2010

sochy

  1.  

Kavan Petr

1.5. – 27.6.2011

sochy

  1.  

Kavanová Stanislava

červenec 1976

plastiky

  1.  

Kavanová Stanislava

5.7.–25.7. 2009

Opět – Sochy

  1.  

Kerda Zdeněk

20.7. –srpen 1985

kresby, grafika

  1.  

Kestner Karel

1.5.–28.5.2010

Fotografie – “Podoby známé i neznámé”

  1.  

Khunová Anna

2.10. –31.10. 1987

grafika

  1.  

Kisarauskas Vincas

říjen – listopad 1986

grafika, ex libris

  1.  

Klápště Jaroslav

21.8.–11.10. 1998

grafika

  1.  

Klápště Jaroslav

srpen 1983

grafika

  1.  

Knobloch Bohuslav

18.8. – 6.9. 1984

grafika

  1.  

Komárek Vladimír

3.7.–23.7. 1998

Poslední večeře

  1.  

Komárek Vladimír

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Komárek Vladimír

17.6. – 4.7. 1988

drobná grafika

  1.  

Komárek Vladimír

duben 1978

grafika a exlibris

  1.  

Kopecký Vladimír

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Kotrba Emil

18.7. — 24.8. 1977

barevné litografie

  1.  

Kovařík Jindřich

červen 1978

ilustrace

  1.  

Krásl Jiří

květen – červen 1987

ilustrace

  1.  

Krausová Kateřina

4.7.–30.7.2005

obrazy

  1.  

Kubíček Jan

30.6. – 20.7. 1984

ilustrace

  1.  

Kudělka Michal

srpen – září 1979

obrazy

  1.  

Kudělka Zdeněk

17.5. –červen 1985

 

  1.  

Kudělka Zdeněk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

  1.  

Kudláček Jan

září 1978

ilustrace

  1.  

Kuklík Ladislav

říjen 1983

grafika

  1.  

Kulekov Penčo

2.11. – 23.11. 1984

grafika

  1.  

Kulhánek Oldřich

29.5.–6.7. 2010

grafika

  1.  

Kulhánek Oldřich

11.6. – červen 1977

grafika

  1.  

Kurov Valerij Pavlovič

5.11. – 14.11. 1982

grafika

  1.  

Kuzminskis Jonas

červen 1975

 

  1.  

Laufrová Alena

3.7.–9.7.2006

Portréty – grafika

  1.  

Laufrová Alena

červen 1985

 

  1.  

Lhoták Kamil

září–říjen 1981

grafika

  1.  

Lhotákovi Renata a Martin

1.6. – 29.6. 1984

fotografie a hračky

  1.  

Liesler Josef

21.7. – 17.8. 1984

grafika

  1.  

Ljukšin Jurij K.

20.10. – 31.10. 1989

 

  1.  

Lysková Jolanta

9.9. – 7.10. 1988

ilustrace

  1.  

Macková Anna

duben 1987

grafika

  1.  

Majer Antonín

25.8.–28.10.2012

Grafika a malba nejen z Českého ráje

  1.  

Málková-Vimrová Alena

červenec 1982

obrazy

  1.  

Maňásek Luděk

30.4. – 20.5. 1982

grafika

  1.  

Marčík Zdeněk

8.5. – 30.6. 2016

obrazy

  1.  

Martiníková Blažena

21.8. – 31.10.2016

keramika

  1.  

Matouš Miroslav

1.6.-18.6. 1990

kresby, grafika

  1.  

Matoušová Vlasta

30.7.–19.8.2005

grafika

  1.  

Matuška Pavel

květen 1987

kreslený humor

  1.  

Mečev Mjud M.

4.11. – 16.11. 1988

grafika

  1.  

Melan Petr

19.8. – 6.9. 1989

grafika

  1.  

Mézl Zdeněk

12.6.–6.7. 1993

ilustrace

  1.  

Mézl Zdeněk

23.8.-31.10.2014

grafika

  1.  

Michal Rastislav

srpen – září 1985

grafika

  1.  

Minář Karel

červen-červenec 1979

grafika

  1.  

Minka Petr

26.7.–4.9. 2009

Grafika a ex libris

  1.  

Mlčoch Zdeněk

2.7.–16.8.2002

obrazy, grafika

  1.  

Mlčoch Zdeněk

1.8.–30.9. 1997

 

  1.  

Mlčoch Zdeněk

květen 1986

100. výstava na Šolcově statku

  1.  

Mlčoch Zdeněk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

  1.  

Mlčoch Zdeněk

duben – květen 1975

 

  1.  

Mosijčuk Anatolij Mefodijevič

říjen–listopad 1978

grafika

  1.  

Mrázková Daisy

září 1983

 

  1.  

Mrkáček Zdeněk

1.5.–4.7. 2009

Duše českého ráje (fotografie)

  1.  

Musatová Nora

27.5. – 4.7. 1988

kresby a obrazy

  1.  

Němec Josef

17.6. – 5.7. 1983

obrazy z filmů

  1.  

Nievaldová Alena

11.5. –31.5. 1990

ilustrace, grafika

  1.  

Nováková Marta

1.6. – 29.6. 1984

fotografie
hračky

  1.  

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

1.5.–8.6. 2012

Les, lov a myslivost v grafice

  1.  

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

6.7.–29.7. 2011

Šolcův statek v obrazech a dokumentech 1811–2011

  1.  

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

1.5.–28.5. 2011

Včela a hmyz v grafice

  1.  

Obč. sdružení Přátelé Šolcova statku

7.7.–31.7. 2010

Máchovské motivy v drobné grafice

  1.  

Ondreička Karol

říjen 1979

grafika a ilustrace

  1.  

Pacák Jan Antonín

27.6.–1.8. 1992

 

  1.  

Pacner Miroslav

25.7.–20.8. 1998

 

  1.  

Pacovská Květa

29.5.– červen 1980

ilustrace, grafika

  1.  

Paleček Josef

září1977

kresby a ilustrace

  1.  

Panev Petr

9.5.–23.5. 1999

Šrot art II (svařované objekty, koláže, obrazy)

  1.  

Patočka Franta

11.6.–4.7. 1994

 

  1.  

Pavalová Olga

27.5. – 17.6. 1983

 

  1.  

Pecová Věra

31.7.–30.9.2004

obrazy a práce na papíře

  1.  

Peterka František

2.7.–21.7.1995

Suchlovy výtvarné lásky

  1.  

Pileček Jindřich

červen 1982

grafika

  1.  

Plocek Vilém

21.8.–31.10. 2010

kresby a obrazy

  1.  

Plocek Vilém

1.8. – 21.8. 1980

kresby a obrazy

  1.  

Pokorný Václav

23.5.–12.6. 1999

Grafika jinak

  1.  

Pokorný Václav

30.5.–2.7. 1998

portréty

  1.  

Pokorný Václav

5.9.–30.9. 1992

 

  1.  

Radová Šárka

3.7. – 31.10.2011

sochy

  1.  

Radová Šárka

1.5. – 24.6.2012

sochy

  1.  

Rappensbergerová-
-Jankovičková Naďa

12.10. – 2.11. 1984

slovenská grafika a ilustrace

  1.  

Ratner German

květen 1985

grafika

  1.  

Reynek Bohuslav

1.7.–6.7.2012

grafika

  1.  

Roule Sergej

červenec-srpen 1979

plastiky

  1.  

Rozsypalová Zuzana

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

  1.  

Rumanský Igor

říjen-listopad 1980

grafika

  1.  

Rykr Václav

23.6. – 3.7. 1989

kresby a drobná grafika

  1.  

Ryvolová Karla

2.6. – 21.6. 1989

grafika

  1.  

Řehák Zdeněk

3.7.–26.7.2013

Nezbedná grafika — humor na exlibris

  1.  

Safír Marcel

9.4. – 30.4. 1982

fotografie

  1.  

Samohelová Helena

5.7. - 31.10.2015

Keramická plastika

  1.  

Samsinak Chuck

27.8.–18.10.1999

umělecké fotografie

  1.  

Samšiňák Jan

květen-červen 1979

fotografie

  1.  

Sehnal Jiří

19.6. – 1.7. 1981

plastiky

  1.  

Scheybal Josef Václav

4.7.–29.7. 2000

Drobné maličkosti (drobné památky a detaily lidového keramického, kamenického a tesařského umění v Č. ráji)

  1.  

Sigmundová Jana

12.9. –září 1980

ilustrace

  1.  

Sivko Václav

24.4. — 14.5. 1978

grafika

  1.  

Slíva Jiří

15.4. – 6.5. 1983

 

  1.  

Sobotka Ivan

19.8.–12.9.2000

výstava obrazů

  1.  

Sobotka Jakub

23.8.–30.9.2003

Krajina černobílé fotografie

  1.  

Sobotka Karel

23.8.–30.9.2003

skleněné foukané figurky,

  1.  

Solovjev Jan

28.7.–24.8. 2001

obrazy, grafika

  1.  

Solovjevová Jaroslava

2.8.–22.8.2003

grafika

  1.  

Solovjevová Jaroslava

29.7.–18.8. 2000

Paříž: oleje (obrazy a grafika)

  1.  

Srb Martin

1.8.–20.8. 2010

rytina

  1.  

Staub Heribert Maria

1.5. – 31.10.2016

sochy

  1.  

Stehlík Ctirad

26.9. –říjen 1986

grafika

  1.  

Stehlík Ladislav

září-říjen 1974

 

  1.  

Suchánek Vladimír

červen 1979

grafika

  1.  

Sukdolák Pavel

22.7. – 10.8. 1990

grafika

  1.  

Sůra Jaroslav

26.8.–20.9. 1995

grafika

  1.  

Svolinský Karel

duben-květen 1976

 

  1.  

Šafář Karel

červenec 1975

grafika

  1.  

Šafr Jaroslav

1.7. – 31.10.2012

sochy

  1.  

Šafr Jaroslav

1.5. – 18.6.2012

sochy

  1.  

Šalamoun Jiří

1.6.–2.7.2013

grafika

  1.  

Šalamounová Eva Natus

20.5. – červen 1982

ilustrace

  1.  

Šámal Jaroslav

10.9. – 7.10. 1982

obrazy

  1.  

Šámal Jaroslav

3.7. – 19.8. 2016

obrazy a grafiky

  1.  

Ščigol Michail

4.7.–1.8.2003

Tristan a Isolda (obrazy)

  1.  

Ščigol Michail

20.7.–16.8. 1996

Ateliér – z černobílého soukromí

  1.  

Šechtlová Marie M.

22.8. – září 1980

kresby a grafika

  1.  

Šerých Jaroslav

15.8. – 10.9. 1987

litografie

  1.  

Ševčík Lumír

5.7. – červenec 1983

ilustrace

  1.  

Ševčík Lumír

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

  1.  

Ševčík Václav

17.8.–30.9.2002

Knižní a propagační grafika, ex libris, pozvánky a P.F.

  1.  

Šik Vlastimil

25.7. – 14.8. 1987

obrazy

  1.  

Šindelář Lumír

25.4. – květen 1987

kresby

  1.  

Šindler Jiří

30.7.–19.8.

obrazy

  1.  

Šindler Jiří

11.5. – 1.6. 1991

Obrazy života a světa

  1.  

Škoda Matěj

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

  1.  

Šmíd Ivan

28.6.–31.7.2008

Souznění (sochy a obrazy)

  1.  

Šmíd Ivan

3.7.–30.7.2004

Konečně doma?

  1.  

Špála Václav

srpen – září 1975

 

  1.  

Štanclová Kamila

9.10. – 6.11. 1981

 

  1.  

Štrba Gabriel ml.

17.8. – 31.8. 1991

grafika

  1.  

Šturma Petr

1.5. – 30.6.2014

sochy

  1.  

Táborská-
-Kabátová Zdeňka

6.5. – 27.5. 1983

ilustrace

  1.  

Těrechov Jevgenij Vasiljevič

listopad 1981

 

  1.  

Tesař Vladimír

19.6. – 4.7. 1990

 

  1.  

Tichanovič J. N.

1.7. – 7.7. 1974

grafika

  1.  

Troup Miroslav

květen 1979

ilustrace

  1.  

Uiberlay Jaroslav

4.4.–29.5. 1980

kresby

  1.  

Upitis Peteris

listopad 1980

grafika

  1.  

Urban Petr

4.7. – 20.7. 1989

ilustrace

  1.  

Vacek Jaroslav

1.5. – 31.10.2017

sochy

  1.  

Vacková Jana

1.7. – 22.8.2014

Radostné dny (grafika, kresby)

  1.  

Vácha Pavel

srpen 1981

fotografie

  1.  

Věrcholancev Michajl Michajlovič

5.11. – 14.11. 1982

grafika

  1.  

Vik Karel

27.7.–23.8. 2013

grafika, kresby

  1.  

Vilhemová Lenka

7.10. – 30.10. 1988

grafika

  1.  

Vimr Luděk

7.9. – 27.9. 1984

ilustrace

  1.  

Vimr Luděk

červen 1976

Čtyři z Albatrosu

  1.  

Vimr Vladimír

5.7. – 21.7. 1988

obrazy a ilustrace

  1.  

Vlasáková Eva

24.5.–29.6. 1997

grafika/artist book

  1.  

Vlastenecko-dobročinná obec baráčníků pro Sobotku a okolí

1.5.-29.5.2015

národní kroje a baráčnické symboly

  1.  

Vojtová Lenka

4.9.–30.9. 1993

grafika

  1.  

Volf Honza

25.8.–30.9. 2001

Honza Volf, co neumí hrát golf – plakát, obrazy, grafika

  1.  

Voříšková Hana

30.5.-8.7.2015

„Panáčkové“ - kresba, malba, knížky

  1.  

Vybíralová Lenka

12.5. – 2.6. 1989

ilustrace

  1.  

Wágnerová Denisa

9.9. – 29.9. 1989

ilustrace

  1.  

Weidenhaus Elfriede

20.7.–16.8. 1991

grafika

  1.  

Winter – Neprakta Jiří

duben 1985

kresby

  1.  

Zamazalová Jana

24.6.–3.7. 2000

Keramické objekty

  1.  

Zápal Jaromír

květen – červen 1977

Maličkosti dobré míry

  1.  

Zoubek Olbram

30.6. – 31.10.2013

sochy

  1.  

ZŠ Sobotka

9.6.–1.7. 2012

Sobotečtí žáci tvoří — kresby, keramika

  1.  

ZŠ Sobotka

26.4.–25.6.2003

výstava výtvarných prací

  1.  

ZŠ Sobotka

12.5.–1.6. 2001

keramika

  1.  

ZŠ Sobotka

duben 1979

30. výročí pionýrské organizace

  1.  

ZUŠ Nová Paka

26.5.–24.6. 2000

Česká krajina

  1.  

Žbánek Jan

4.7. – 22.7. 1990

obrazy

  1.  

Ženatá Kamila

1.6. – 3.7. 1991

grafika

  1.  

-

18. – 27.11.1988

Až se zima zeptá – lidové vánoční ozdoby

 

Abecední přehled doposud uskutečněných besed s osobnostmi

 

Poř.č.

Jméno hosta

Obor působnosti

Datum konání besedy

1.

Bílek Karol

historik

28. 7. 2013

2.

Brodská Tereza

herečka

14. 7. 2013

3.

Dvořák Josef

herec

27. 7. 2014

4.

Kejmar Miroslav

trumpetista České filharmonie

18. 9. 2010

5.

Kubů Jaromír

kastelán hradu Karlštejn

24. 7. 2016

6.

Maciuchová Hana

herečka

22. 7. 2012

7.

Ruml Matouš

herec

11. 9. 2016

8.

Slováček Felix

hudebník

4. 8. 2013

9.

Strejček Alfred

herec, recitátor

2. 8. 2015

10.

Suchánek Jaroslav

sportovní komentátor

9. 9. 2012

11.

Suchánek Michal

herec

11. 9. 2011

12.

Šedivý Jaroslav

bývalý ministr zahraničí

19. 7. 2015

13.

Špaček Ladislav

tiskový mluvčí Václava Havla

28. 8. 2011

14.

Vávra David

herec a architekt

13. 7. 2014

15.

Vodňanský Jan

herec, textař, zpěvák, spisovatel

24. 9. 2016

16.

Vránová Gabriela

herečka

16. 8. 2014